Inwestycje

W co inwestujemy?

Inwestujemy ...

... przede wszystkim w projekty i spółki we wczesnym stadium rozwoju. Interesują nas ciekawe i nowatorskie pomysły, których wdrożenie może zapewnić pomysłodawcom, jak i nam, jako inwestorom, dotarcie do szerokiej rzeszy klientów, bez barier geograficznych.

Posiadane środki finansowe, wieloletnie doświadczenie i kompetencje chcemy spożytkować we wspieraniu pomysłów / projektów z obszaru technologii informatycznych, a zwłaszcza tych internetowych i mobilnych.

Aktywnie wspieramy rozwój projektów i spółek, w które inwestujemy, w szczególności poprzez współpracę w opracowaniu koncepcji przedsięwzięcia, strategii biznesowej, planów rozwoju i organizacji istotnych dla działalności spółki procesów biznesowych.

Współpraca z inwestorami instytucjonalnymi oraz prywatnymi umożliwia nam wspieranie spółek, których jesteśmy udziałowcami w pozyskaniu finansowania kolejnych etapów ich rozwoju.


Dotychczas zajmowaliśmy się kilkunastoma pomysłami / projektami, z którymi zgłosili się do nas ich pomysłodawcy. W niektóre już zainwestowaliśmy, wspieramy je i obserwujemy jak się rozwijają.

Copyright: 2012-2017 MBM Seed Fund, 2017-2020 MBM Concept Lab